Znajdą tu Państwo podstawowe informacje dotyczące historii Spółdzielni, wewnętrznych aktów prawnych będących podstawą jej funkcjonowania, struktur samorządowych i pionów służb pracowniczych, a ponadto aktualności, ogłoszenia i inne niezbędne informacje.

Prezentowaną formą przekazu informacji pragniemy zachęcić środowisko członkowskie i mieszkańców Spółdzielni do współuczestnictwa w rozwiązywaniu najważniejszych problemów w jej działalności oraz swojego otoczenia zamieszkania.

Będziemy zamieszczać tu informacje o aktualnych sprawach jak również wyjaśniać niezrozumiałe dla członków sprawy, czy też decyzje Rady Nadzorczej i Zarządu Spółdzielni.

Wszelkie uwagi, wnioski, polemiki i zapytania prosimy kierować na adres internetowy biuro@tsm.tarnobrzeg.pl
Szybki kontakt
Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Tarnobrzegu
ul. Wyspiańskiego 3
39-400 Tarnobrzeg
Centrala: 15 822-57-10
15 822-57-56, 15 822-57-78
biuro@tsm.tarnobrzeg.pl
Grupa awaryjna:
15 822-14-90
Serwis TVK i Internetu:
15 822-43-21
Faktura elekroniczna

Informacja

Informujemy, że istnieje możliwość wystawiania przez naszą Spółdzielnię faktur elektronicznych za lokale i media oraz przesyłanie ich drogą e-mailową.

Wzór oświadczenia o akceptacji faktur przesyłanych drogą elektroniczną znajduje się na naszej stronie internetowej.

Podpisane oświadczenie należy przesłać do Spółdzielni pocztą tradycyjną na adres: Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Tarnobrzegu ul. Wyspiańskiego 3, 39-400 Tarnobrzeg lub wrzucić do skrzynki umieszczonej w holu budynku przy ul. Wyspiańskiego 3 (wejście od strony windy I piętro) ewentualnie przesłać drogą elektroniczną na adres: biuro@tsm.tarnobrzeg.pl

OŚWIADCZENIE O AKCEPTACJI FAKTUR PRZESYŁANYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ