Znajdą tu Państwo podstawowe informacje dotyczące historii Spółdzielni, wewnętrznych aktów prawnych będących podstawą jej funkcjonowania, struktur samorządowych i pionów służb pracowniczych, a ponadto aktualności, ogłoszenia i inne niezbędne informacje.

Prezentowaną formą przekazu informacji pragniemy zachęcić środowisko członkowskie i mieszkańców Spółdzielni do współuczestnictwa w rozwiązywaniu najważniejszych problemów w jej działalności oraz swojego otoczenia zamieszkania.

Będziemy zamieszczać tu informacje o aktualnych sprawach jak również wyjaśniać niezrozumiałe dla członków sprawy, czy też decyzje Rady Nadzorczej i Zarządu Spółdzielni.

Wszelkie uwagi, wnioski, polemiki i zapytania prosimy kierować na adres internetowy biuro@tsm.tarnobrzeg.pl
Szybki kontakt
Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Tarnobrzegu
ul. Wyspiańskiego 3
39-400 Tarnobrzeg
Centrala: 15 822-57-10
15 822-57-56, 15 822-57-78
biuro@tsm.tarnobrzeg.pl
Grupa awaryjna:
15 822-14-90
Serwis TVK i Internetu:
15 822-43-21
Zmiana planu kanałowego

Szanowni Mieszkańcy,

 

      Informujemy, że od 21.02.2017 r. Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Tarnobrzegu wprowadza do sieci telewizji kablowej nowe programy w jakości HD. Ponad 10 programów obecnie nadawanych w wersji SD, będzie zastąpione ich odpowiednikami w wersji HD. Powyższe działania spowodują zmianę planu kanałowego. Prosimy o dostrojenie odbiorników telewizyjnych bądź dekoderów. Przepraszamy za utrudnienia i zachęcamy do korzystania z telewizji kablowej Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.